Čalúnená posteľ Greta W

Čalúnená posteľ Greta W má širšie čelo presahujúce boky postele, do ktorého si môžete doobjednať aj zabudované nočné stolíky v jednotnom štýle. Samotné čelo tvoria čalúnené kazety, ktoré si môžete prispôsobiť na mieru podľa vašich požiadaviek. Presvedčí vás pevná konštrukcia postele, široký výber poťahových materiálov, nožičiek, či ďalších voliteľných komponentov, ako sú rozmery spacieho lôžka, alebo veľkosť úložného priestoru.

blank
blank

Na obrázku čalúnená posteľ Greta W, vystavená na našej predajni v látke velvet Amsterdam, kovové čierne nožičky, úložný priestor – výklop vpredu, 2 dubový nočný stolík.

Čalúnená posteľ Greta W

Čalúnenú posteľ GRETA W je vyrobená z masívneho bukového dreva, smrekového dreva, preglejka a DTD. Pena s vysokou hustotou zase zaručuje stálosť tvaru a napnutie látky. Verzia s úložným priestorom je vybavená vysoko kvalitnými plynovými piestami a roštami.

Možnosti úložného priestoru

Využite možnosť prispôsobiť si posteľ podľa vašich požiadaviek a nechajte si vyrobiť posteľ na mieru. Môžete sa zamerať na úložný priestor, nožičky alebo vyberať z nekonečného množstva látok a koží.

Vysoké nohy / bez úložného priestoru

blank

Vysoké nohy / úložný priestor – predný výklop

blank

Springbox / úložný priestor – predný výklop

blank

Springbox / úložný priestor – bočný výklop

blank

Polospringbox / úložný priestor – predný výklop

blank

Springbox / bez úložného priestoru

blank

Typy nožičiek

blank
Triangle 130 Čierna
blank

Jopp 150 dub / chróm

blank
Klzáky 20 čierna
blank
DR 50 Dub

Kontaktujte nás v prípade doplňujúcich otázok

Kontaktny formular