K spánku neodmysliteľne patrí posteľ. Výber postele je vecou vkusu spáča alebo spáčky, štýlu, v ktorom je ladená spálňa, či preferencií, ktoré v sebe odrážajú praktickosť a skúsenosti.Výber na trhu umožňuje siahnuť po akomkoľvek štýle a type postelí, či už sú to masívne drevené postele, čalúnené, kombinované, kovové alebo laminátové. Každá má niečo do seba. V Zoras sme vsadili na kartu osvedčenej kvality a v našej ponuke nájdete masívne a laminátové postele českej značky BMB.

BMB česká značka sa venuje výrobe masívnych a laminátových postelí už od roku 1897. Ich dôkladný výber materiálov a expertíza v konštrukciách zabezpečujú najvyššiu kvalitu. Na masívne postele tak máte až 25 rokov záruku.

Na obrázku naša spokojná zákazníčka Isabellka na posteli Tina, imitácia dreva Kodiak, vysoké čelá, oblé rohy a úložný priestor – dva polené šuplíky.

Drevené postele na mieru

Konštrukcia

Postele využívajú 40 mm konštrukcie z masívneho bukového a dubového dreva, pričom väčšina manželských postelí má samonosnú strednicu. Vďaka tomu je zabezpečená vysoká stabilita, no zároveň aj dostatok voľného priestoru pod posteľou.

Posteľ na mieru

Do svojho nového bývania si môžete priniesť skutočne vysnívaný kúsok. Postele sa vyrábajú na mieru a prispôsobiť si ich môžete nielen rozmermi, ale aj vzhľadom. Vyberať si môžete zo 20 dekorov a 60 farieb čalúnenia. Okrem toho si môžete prispôsobiť aj výšku nôh či čela.

 Finančne výhodná alternatíva

Doprajte si vzhľad masívu za prijateľnú cenu. Postele je možné vyrobiť aj v imitácii masívneho dreva, ktorá má oproti bežným laminovým posteliam hrúbku až 32 mm. Vďaka tomu sú stabilné, pevné a zároveň predstavujú skvelú alternatívu za rozumnú cenu.

Poctivá výroba

Tradičná výroba od roku 1897 v kombinácii s modernými technológiami.

Záruka 25 rokov

Vďaka vysokej kvalite sa môžete spoľahnúť až na 25-ročnú záruku.

Na mieru

Prispôsobte si na mieru dizajn, rozmery, výsku nôh či čela aj veľkosť lôžka.

Doplnky

Vyberte si zo širokej ponuky doplnkov ako nočné stolíky, lavice alebo skrine.

Základná ponuka drevených postelí BMB

Ponuka drevených postelí BMB je široká aj vďaka možnosti prispôsobenia postelí na mieru. Vyberte si zo základnej kolekcie alebo sa zastavte u nás na predajni a nájdeme tú správnu kombináciu do vašej spálne alebo izby.

Posteľ Adriana

Krásna a elegantná posteľ, ktorú môžete mať s plným alebo čalúneným čelom s rôznou výškou aj usporiadaním

Posteľ Gloria

Vďaka jemne skosenému čelu pôsobí vzdušne a dizajnovo. Zároveň má robustnú a pevnú konštrukciu.

Posteľ Ella

Pre milovníkov masívneho dreva a minimalistov, ktorí nemajú radi prehnané zdobenie.

Posteľ Sofi

Posteľ Sofi predstavuje cenovo výhodnú voľbu masívnej postele. Dizajnovo je vhodná do študentských izieb.

Rozkladacia posteľ Tandem

Posteľ, ktorá v sebe skrýva plnohodnotné dvojlôžko. Je vhodná aj ako guač do menšieho bytu a hosťovskej izby.

Posteľ Tina

Ideálna posteľ pre deti a mládež. Viete ju mať s vysokými čelami alebo bez čiel. Dokúpiť si môžete úložný priestor.