Rozkladacia posteľ Tandem

Rozkladacia posteľ v modernom dizajne ponúka možnosť využiť priestor, kdekoľvek ju umiestnite. Je skvelou voľbou najmä do menších interiérov, kde treba využiť každý meter a pritom zachovať elegantný a vzdušný vzhľad interiéru.

Pohodlná sedačka

Rozkladaciu posteľ Tandem je možné využiť ako pohodlnú sedačku na časté sedenie. Vďaka patentovanému skosenému matracu je dlhodobé sedenie na rozkladacej posteli pohodlné.

Široká leňoška

V prípade potreby môžete posteľ behom pár sekúnd jednoduchým spôsobom upraviť na leňošku a vychutnať si extra pohodlie pri čítaní, štúdiu alebo sledovaní filmov.

Veľký úložný priestor

Rozkladacia posteľ Tandem ponúka veľký úložný priestor v podobe dvoch oddelených zásuviek, ktoré sa dajú nezávisle na sebe ľahko a jednoducho vysúvať.

Posteľ na spanie

Rozkladacia posteľ Tandem umožňuje získať po rozložení štandardnú spaciu plochu až 180 x 200-220 cm. Rozkladanie a skladanie postele je hotové počas malej chvíľky a vďaka kvalitnému rozkladaciemu mechanizmu je manipulácia jednoduchá. TANDEM klasik je posteľ vhodná na každodenné rozkladanie, ktorá zaistí svojim užívateľom príjemné ležanie, pohodlné sedenie, dostatok úložného priestoru a jedinečné leňošenie na extra veľkom priestore. Vhodným spôsobom doplní interiér spálne aj detskej alebo študentskej izby.

Na obrázku rozkladacia posteľ Tandem klasik s úložným priestorom a vysokým čelom na jednej strane, prevedenie dub cink olej natur, 90-180×200 cm.

Možnosti podrúčok a čiel

S čelom / vľavo alebo vpravo

S podrúčkou / vľavo alebo vpravo

S podrúčkami

S vysokými čelami

Tandem klasik

TANDEM klasik ponúka možnosť výberu z dvoch variantov šírky ležacej plochy, z ktorých obe varianty predstavujú po rozložení klasickú, veľmi pohodlnú šírku dvojlôžka. Dĺžku postele môžete voliť z dvoch variantov. Pri posteli môžete tiež voliť rovné alebo zaoblené rohy čiel. 

Kostru rozkladacej postele je možné vybrať z dvoch materiálov. Zákazníci, ktorí preferujú prírodné materiály, môžu voliť masívne drevo v bukovom alebo dubovom prevedení, v rôznych odtieňoch morenia. Na tento materiál poskytujeme predĺženú záruku 25 rokov. Finančne výhodnou alternatívou je široká ponuka dekorov imitácie prírodného dreva, na ktoré je poskytnutá predĺžená záruka 10 rokov. Čalúnenie matracov je možné vyberať z rôznych poťahových látok.

 

 

Na obrázku Tandem klasik s vysokými čelami, dub priebežný olej origin, rozmer 90-180×200 cm.

Cenová ponuka Tandem klasik bez podrúčok

PrevedenieRozmer lôžkaCena
Jadrový buk cink / bez podrúčok180 x 2001.856 €
Jadrový buk priebežný / bez podrúčok180 x 2002.387 €
Dub cink / bez podrúčok180 x 2002.506 €
Dub priebežný / bez podrúčok180 x 200 3.792 €

Cenová ponuka Tandem klasik s vysokými čelami

PrevedenieRozmer lôžkaCena
Jadrový buk cink /
s čelami
180 x 2002.107 €
Jadrový buk
priebežný / s čelami
180 x 2002.711 €
Dub cink /
s čelami
180 x 2002.846 €
Dub priebežný /
s čelami
180 x 200 4.309 €

Rozkladacia posteľ Tandem klasik s vysokými čelami

Rozkladacia posteľ Tandem klasik bez podrúčok

Tandem ortho

Rozkladacia posteľ Tandem ortho vám umožňuje vybrať si rošt zo širokej ponuky podľa svojho uváženia a vytvoriť tak rozkladaciu posteľ presne podľa vašich požiadaviek. Po rozložení postele získate štandardnú spaciu plochu 180×200 cm a vďaka možnosti zvoliť si výmenný rošt vytvoríte plnohodnotnú posteľ, ktorá vám zaistí zdravé ležanie. Rozkladanie a skladanie postele je rýchle a vďaka kvalitnému rozkladaciemu mechanizmu je manipulácia jednoduchá.

Tandem Jora - finančne výhodná alternatíva

Rozkladacia posteľ Tandem jora je výhodným ekonomickým variantom, vďaka ktorému získate vysoko kvalitnú a dômyselne prepracovanú posteľ vhodnú na každodenné rozkladanie. Jej multifunkčné využitie zaistí príjemné ležanie, pohodlné sedenie, dostatok úložného priestoru a jedinečné leňošenie na extra veľkom priestore. Vhodne doplní interiér detskej izby, spálne alebo izby študentov.

Latkový rošt a úložný priestor sú v cene postele. Nosnosť každého roštu je 120 kg. Úložný priestor je rozdelený na dve zásuvky a je dôležitou časťou postele, ktorá ponúka možnosť praktického aj hygienického uloženia perín. 

Stabilná a pevná konštrukcia rozkladacej postele Tandem jora sa vyrába z imitácie prírodného dreva s možnosťou výberu z ponuky dvanástich dekorov. Materiál má hrúbku 32 mm a je opatrený ABS hranami, ktoré zaisťujú väčšiu odolnosť proti poškodeniu. Na posteľ z tohto materiálu je poskytnutá predĺžená záruka 10 rokov. Čalúnenie matraca je možné voliť v klasickom poťahu alebo vyberať z troch druhov rôznych poťahových látok, z ktorých každý druh obsahuje sedem farebných odtieňov.

TANDEM jora je kvalitný český výrobok, ktorý je cenovo dostupný aj pre mladé rodiny s deťmi alebo pre študentov. K rozkladacej posteli TANDEM jora máte na výber matrace, vrátane matraca so špeciálnou skosenou opierkou na pohodlné sedenie, vyrobených pre naše rozkladacie postele.

Cenová ponuka Tandem jora

Prevedenie imitácia dreva         Rozmer lôžka Cena
Tandem jora s podrúčkami 90-180 x 200 cm 1.195 €
Tandem jora s podrúčkam 80-160 x 200 cm 1.190 €
Tandem jora bez podrúčok 90-180 x 200 cm 1.147 €
Tandem jora bez podrúčok 80-160 x 200 cm  1.144 €

Kontaktujte nás v prípade doplňujúcich otázok

Kontaktny formular