Ako sme sa dostali k téme spánku

To, aký je spánok cenný a dôležitý, si väčšina z nás uvedomí až vtedy, keď s ním začne mať problém. Ťažké zaspávanie, prerušovaný a nepokojný spánok sú čoraz rozšírenejšie a k tejto téme priviedli aj nás. Ako prvé si nás získali záťažové prikrývky a ich schopnosť pomôcť so širokou škálou problémov, od spomínaného spánku až po pomoc pri úzkostiach či autizme.
Téma spánku nás však úplne pohltila a preto sme neostali len pri záťažových prikrývkach, začali sme čoraz hlbšie skúmať najrôznejšie aspekty spánku a tak sme objavili množstvo moderných pomôcok, ktoré riešia alebo pomáhajú riešiť spánok z najrôznejších uhlov. Spánok je komplexná téma, ktorá má množstvo vrstiev. My sme sa rozhodli každú z nich odkryť, preskúmať a nájsť to najlepšie, čo spánok na každej úrovni ovplyvňuje a v konečnom dôsledku aj zlepšuje. Do témy spánku prenikáme hlbšie a hlbšie, pričom objavujeme množstvo zaujímavých, inovatívnych produktov, za ktorými stoja slovenské, české a európske značky a výrobcovia.

 

V našej ponuke nájdete produkty, ktoré sa pozerajú na spánok z rôznych uhlov. Niektoré pomáhajú napĺňať tie najzákladnejšie fyzické potreby, iné zase sofistikovane pristupujú ku psychologickej stránke spánku. Každý z nich bol však starostlivo vybratý za účelom vytvoriť ideálne podmienky pre zdravý a kvalitný spánok.
Nájdete medzi nimi matrace a vankúše, ktorých kvalita a správny výber je prvým predpokladom zdravého spánku. Nasledujú špeciálne záťažové prikrývky a doplnky ako kvalitné obliečky, ktoré vieme dodať v najrôznejších rozmeroch, zatemňujúce závesy alebo vonné sviečky na navodenie tej správnej atmosféry pred spánkom. Pracujeme so značkami, ktoré si nás získali, veríme ich produktom a vidíme za nimi skutočné dáta, ale aj výsledky z vlastných skúseností. Medzi našimi partnermi nájdete skvel značky ako Gravity, Balance, Magniflex, Klinman, Softissimo a Karlsson.
Veríme, že spolu s našimi partnermi vám pomôžeme na ceste za kvalitným spánkom a zdravým životom.

ZORAS - Deň sa začína v noci

Sme rodinná firma, ktorej cieľom je pomôcť ľuďom dobre sa vyspať. Sme Zoras a prinášame vám celosvetovo obľúbené Gravity Blankets, inovatívne prikrývky Balance a mnohé ďalšie značky a ich produkty, ktorých cieľom je zlepšiť váš spánok.

Roky trávime medzi aktívnymi, dynamickými ľuďmi, no stále viac vnímame aj potrebu oddychovať. Kvalitný spánok pre nás preto predstavuje základný predpoklad spokojného súkromného a úspešného pracovného života. Prinášame vám preto tie najlepšie funkčné produkty, ktoré vám pomôžu kvalitne oddychovať a nečerpať silu zo zdravého spánku.

Lokálne a európske značky najvyššej kvality

V našej ponuke nájdete značky a ich produkty, ktoré sme si sami odskúšali, no zároveň za nimi stoja skutočné dáta a vedecké poznanie. Veríme, že spolu s našimi partnermi pomôžeme na ceste za kvalitným spánkom a oddychom aj vám.

Náš tím

Hana PoliačikováMarketing

Som spoluzakladateľka firmy ZORAS a vo firme mám na starosti hlavne marketing a komunikáciu s obchodnými partnermi.

Hana PoliačikováMarketing

Martin PoliačikKomunikácia so zákazníkmi

Ako spoluzakladateľ a konateľ firmy ZORAS zodpovedám za obchod a komunikáciu so zákazníkmi.

Martin PoliačikKomunikácia so zákazníkmi

Miroslav VojvodíkObchod

Som tretím spolumajiteľom a vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti predaja nábytku zodpovedám za biznis plánovanie a predaj.

Miroslav VojvodíkObchod

Dana BaluchováObsah a kreatíva

Tvorím obsah na sociálne siete, fotím, kreslím a plánujem komunikáciu ZORAS a Gravity Blankets.

Dana BaluchováObsah a kreatíva

Peter KučerkaStratég

Som stratég, marketér a v neposlednom rade sa venujem e-commerce.

Peter KučerkaStratég

Saša VirostkováObsah

Píšem blogy, texty na web či tvorím vhodné reklamné slogany.

Saša VirostkováObsah